Recepční / vrátný / vrátná (Olomouc)

DIOL družstvo nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Recepční / vrátný / vrátná". Nástupní mzda je od 115 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Recepční / vrátný / vrátná
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 115 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DIOL družstvo - Litovelská
Litovelská 1350/2a
77900

Další informace o volném místu

Družstvo invalidů s tradicí více než 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy recepce/vrátnice pro pracoviště Olomouc. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný ihned nebo dohodou.

Pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby zdravotně postižené (OZP). Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod. týdně (dle dohody). Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši od 110,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího nebo příspěvek na dojíždění.

Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.: 704 602 838 - slečna Králová nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám.

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Králová
telefon: 704 602 838
email: diol@diol.cz

DIOL družstvo - Litovelská
Olomouc
77900


Poslední změna: před 1 rokem