Pracovník/pracovnice ostrahy (Litovel)

DIOL družstvo nabízí v obci Litovel volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy". Nástupní mzda je od 107 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice ostrahy
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Litovel
Mzda:
od 107 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DIOL družstvo - Nasobůrky, Litovel
78321

Další informace o volném místu

Družstvo invalidů s více než 65 lety tradice a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy pro pracoviště v Litovli. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro tuto fyzicky nenáročnou práci, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání dohodou.

Místo je vyhrazeno pro pracovníky OZP. Nabízíme Vám práci v dobrém kolektivu, na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o denní nebo noční směny. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 107,- Kč/hod. + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte personální oddělení firmy na tel.: 704 602 838 - slečna Králová nebo zašlete svůj životopis na e-mail: diol@diol.cz. Děkujeme Vám.

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Králová
telefon: 704 602 838
email: diol@diol.cz

DIOL družstvo - Nasobůrky, Litovel


Poslední změna: před 1 rokem